Nachádzate sa tu:

Časté otázky inzercie

Čo robiť, ak mi neprišiel overovací e-mail, resp. sa mi nepodarilo pridať inzerát?
Skontrolujte, či Vám e-mail neuložilo do nevyžiadanej pošty (SPAM). Dbajte na to, aby ste správne zadali tvar Vašej e-mailovej adresy. V prípade, že vám e-mail bol doručený, je potrebné ho potvrdiť, inak inzerát nebude zverejnený. V prípade pretrvávajúcich problémov nás kontaktujte na info@mestskainzercia.sk.

Čo robiť, ak mám zablokovaný prístup na inzertnú stránku?
Pravdepodobne ste porušili podmienky a pravidlá inzertnej stránky. V prípade, že si želáte odblokovať prístup na stránku za poplatok, požiadajte nás e-mailom na info@mestskainzercia.sk.

Niektoré príklady nevhodných inzerátov, ktoré nepatria na inzertnú stránku:
Zakazané inzeráty a nevhodnú inzerciu stanovujú podmienky a pravidlá inzercie. Medzi takéto patria napr. aj nešpecifikované ponuky práce, bezpracné zárobky, multilevel, provízne systémy, emailing, určité typy inzerátov bez kontaktných údajov, anonymné inzeráty...

Nie som si istý, či moja inzercia neodporuje podmienkam, pravidlám inzercie.
V prípade nejasností nás kontaktujte e-mailom vopred (pred vložením inzerátu), odpoveď dostanete najneskôr do 72 hodín. Po zablokovaní e-mailu je možné odblokovanie v zmysle podmienok za poplatok za odblokovanie bez akýchkoľvek námietok a reklamácií, či vášho vykladania, pochopenia podmienok.

Čo znamená obnovenie inzerátu (obnoviť inzerát)?
Kliknutím na tlačidlo OBNOVIŤ dostanete váš inzerát na prvé pozície medzi najnovšie (dnešné) inzeráty. TOPujete, uprednostníte tak váš inzerát úplne zadarmo! Obnovenie inzerátu je možné pre registrovaných i neregistrovaných užívateľov, kvôli jednoduchosti a pohodlnosti odporúčame sa zaregistrovať a objaviť výhody aktívnej, jednoduchej správy inzerátov.

Uhradil som platbu za prednostný inzerát, no zatiaľ ho na stránke ako TOP inzerát nemám.
Uistite sa, že ste poslali aj Vaše identifikačné údaje buď cez formulár k TOP inzerátu alebo jednoducho ich stačí zaslať e-mailom na info@mestskainzercia.sk. TOP inzerát je aktivovaný až po pripísaní platby na naš účet a identifikovaní odosielateľa platby. Pokiaľ ste platbu uhrádzali poštovým peňažným poukazom (šekom), TOP inzerát je zverejnený až po obdržaní informácie od Slovenskej pošty (zvyčajne cca 5-10 dní).

Inzerujete každý deň rovnaký (podobný) inzerát, lebo ho chcete mať medzi najnovšími inzerátmi? TOPujte ho zadarmo!
Zabudnite na trápne vkladanie a vypisovanie inzerátov, tak ako ste zvyknutí na väčšsine inzertných stránok! Stačí zadať inzerát len raz, a tento inzerát môžete kedykoľvek (aj viac krát denne) dostať na prvé miesto medzi najnovšie inzeráty bez potreby vkladať a vypisovať inzerát. Kliknite na tlačidlo OBNOVIŤ a Váš inzerát je prvý, najnovší! TOPujte, uprednostnite tak Váš inzerát úplne zadarmo! Obnovenie inzerátu je možné pre registrovaných i neregistrovaných užívateľov, kvôli jednoduchosti a pohodlnosti odporúčame sa zaregistrovať a objaviť čaro aktívnej, jednoduchej správy inzerátov.

Ako zmažem inzerát? Som zablokovaný a potrebujem zmazať neaktuálny inzerát.
Každý užívateľ zadáva vlastné heslo na zmazanie inzerátu. Z toho dôvodu si ho zapamätajte. V prípade, že ste neregistrovaný úžívateľ, bez ohľadu na to, či je Váš prístup na stránku zablokovaný alebo nie, Váš inzerát zmažete prostredníctvom Vami zadaného hesla pri pridávaní inzerátu. Ako registrovaný uživateľ mažete, upravujete a aktualizujete všetky Vaše inzeráty jednoducho kedykoľvek prostredníctvom Vášho registrovaného účtu.

Čo mám robiť, ak chcem aktualizovať inzerát?
V prípade, že ste registrovaný užívateľ, prihláste sa na Váš účet a kedykoľvek môžete upraviť, zmazať alebo aktualizovať ktorýkoľvek inzerát podľa potreby. Ako neregistrovaný užívateľ ste povinný zmazať neaktuálny inzerát a následne pridať nový, aktuálny inzerát, nakoľko je zakázané pridávať viac ako jeden  inzerát s rovnakým alebo podobným obsahom. Užívateľovi, ktorý inzeruje viac inzerátov, sa odporúča bezplatná registrácia so všetkými výhodami a komfortom inzerovania.

Koľko inzerátov môžem pridať?

V rámci inzercie jedného mesta môžete pridať maximálne jeden inzerát s rovnakým alebo podobným obsahom. Inzerát musí byť zaradený vzhľadom na svoj obsah v príslušnej kategórii a podkategórii. Pozor! Kategória = položka v hlavnom menu (nezamieňajte si to s podkategóriou)!

Inzerujúci porušuje pravidlá inzercie (vkladá viacero inzerátov, spamuje, porušuje autorské práva, poškodzuje iného...), inzeráty užívateľa sú podvodnou ponukou a pod.
Oznámte nám to e-mailom na info@mestskainzercia.sk. Ak ste boli poškodený, obráťte sa na príslušné orgány (políciu).

Ako uhradím a požiadam o prednostný TOP inzerát?
Jednoducho. Pridáte si bezplatný inzerát. Následne po jeho zverejnení na inzertnej stránke kliknete na tlačidlo TOP, zadáte heslo, vyplníte fakturačné údaje a uhradíte platbu (VS: číslo inzerátu) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetové bankovníctvo (internetbanking). Prednostný TOP inzerát bude po pripísaní platby na náš bankový účet zverejnený na dobu 30 dní, pokiaľ ho neodstránite skôr. Viac o výhodách TOP inzerátu.

Mám záujem o platený reklamný banner.
Pošlite nám e-mailom na info@mestskainzercia.sk reklamný banner (.jpg, .gif, .swf), určite si druh banneru a dobu zverejnenia, fakturačné údaje, uhraďte platbu (VS: zašleme Vám e-mailom) napr. prevodom z bankového účtu alebo jednoducho cez internetbanking. Po pripísaní platby na náš bankový účet bude reklamný banner zverejnený na uhradené obdobie. V prípade nejasností, otázok alebo žiadosti o výrobu reklamného bannera nás informujte prostredníctvom e-mailu info@mestskainzercia.sk.

Ako uhradím a požiadam o odkaz na web stránku?
Pošlite žiadosť e-mailom na info@mestskainzercia.sk, názov web stránky (teda www), dobu zverejnenia (počet mesiacov) a spôsob uverejnenia (titulná strana, overovací email) a Vaše fakturačné údaje (meno, priezvisko/názov firmy, adresa, prípadne IČO,DIČ). Obratom Vám e-mailom zašleme údaje potrebné k platbe.

Kedy obdržím faktúru za platené služby?

Faktúra vám bude doručená najneskôr do 5 dní od úhrady platby. Ak potrebujete na úhradu obdržať najskôr papierový doklad, kontaktujte nás e-mailom na info@mestskainzercia.sk.

Poslal som e-mail s otázkou, ale nedostal som na ňu odpoveď.

Na otázky a podnety, ktorých riešenie a odpovede nájdete na inzertnej stránke, neodpovedáme.


Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Viac informácií tu. Rozumiem